LGD Ziemia Zamojska

WŁADZE

Władzami Stowarzyszenia są:

  1. Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
  2. Zarząd Stowarzyszenia
  3. Komisja Rewizyjna
  4. Rada Programowa

Najwyższym organem stowarzyszenia jest Walne Zebranie, które gromadzi wszystkich partnerów w LGD i posiada przede wszystkim funkcję kreacyjną i kontrolną, związaną z wyborem pozostałych organów i kontrolą ich działalności.

Zarząd:

Funkcję zarządzająco-administracyjną posiada Zarząd LGD, który prowadzi bieżącą działalność stowarzyszenia. W skład Zarządu weszły następujące osoby:

  1. Dominika Witkowska – Prezes Zarządu

  2. Piotr Pyś – Wiceprezes Zarządu

  3. Andrzej Goch – Skarbnik

  4. Anna Król – Sekretarz

  5. Małgorzata Chmielewska – Członek Zarządu

  6. Rafał Kodeniec – Członek Zarządu

  7. Andrzej Kapera – Członek Zarządu

  8. Joanna Lalik – Członek Zarządu

  9. Stanisław Jędrusina - Członek Zarządu

 

Komisja rewizyjna:

  1. Magdalena Sienkiewicz – Karwacka – Przewodnicząca Komisji

  2. Adam Niemiec

  3. Elżbieta Kuźma

  4. Józef Pawliszak

Rada:

Krzysztof Paszko
Zdzisława Cyc
Teresa Twardziszewska
Elżbieta Czarny
Ryszard Borowski
Tomasz Nowaczewski
Danuta Bosiak
Mariusz Poźniak
Anna Głąb

 

Członkowie LGD Ziemia Zamojska:

Lp

Imię i nazwisko/nazwa

Gmina

Sektor

1

Gmina Grabowiec

Grabowiec

Publiczny

2

PHU TOMEX Tomasz Nowaczewski

Grabowiec

Gospodarczy

3

Rafał Kodeniec

Grabowiec

Społeczny/Mieszkaniec

4

Stowarzyszenie Zielony Zurawlów

Grabowiec

Społeczny/Mieszkaniec

5

Gmina Łabunie

Łabunie

Publiczny

6

PHU Auto – Gaz Jan Branecki

Łabunie

Gospodarczy

7

FHUP Rolkap Andrzej Kapera

Łabunie

Gospodarczy

8

AKROL Adam Kniaź

Łabunie

Gospodarczy

9

BUD – SŁAW Sławomir Umylański

Łabunie

Gospodarczy

10

Koło Gospodyń Wiejskich w Barchaczowie

Łabunie

Społeczny

11

Koło Gospodyń Wiejskich w Mocówce

Łabunie

Społeczny

12

Janina Dziwura

Łabunie

Społeczny/Mieszkaniec

13

Danuta Bosiak

Łabunie

Społeczny/Mieszkaniec

14

Renata Skiba

Łabunie

Społeczny/Mieszkaniec

15

Anna Jastrzębska

Łabunie

Społeczny/Mieszkaniec

16

Gmina Komarów -Osada

Komarów-Osada

Publiczny

17

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Komarów-Osada

Publiczny

18

PHU DREAMS Zdzisława Cyc

Komarów-Osada

Gospodarczy

19

Ochotnicza Straż Pożarna w Komarowie-Osadzie

Komarów-Osada

Społeczny

20

Stowarzyszenie „W dobrej wierze” w Wolicy Brzozowej

Komarów-Osada

Społeczny

21

Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze w Komarowie-Osadzie

Komarów-Osada

Społeczny

22

Joanna Janczak

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

23

Wiesława Sieńkowska

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

24

Ryszard Mazur

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

25

Stanisław Siek

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

26

Teresa Ulanowska

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

27

Agnieszka Wszoła

Komarów-Osada

Społeczny/Mieszkaniec

28

Gmina Miączyn

Miączyn

Publiczny

29

Mechanika Pojazdowa Paweł Kaczoruk

Miączyn

Gospodarczy

30

Koło Gospodyń Wiejskich Horyszów

Miączyn

Społeczny

31

Kapica Stanisław

Miączyn

Społeczny/Mieszkaniec

32

Justyna Rubacha

Miączyn

Społeczny/Mieszkaniec

33

Anna Król

Miączyn

Społeczny/Mieszkaniec

34

Jarosław Stoń

Miączyn

Społeczny/Mieszkaniec

35

Gmina Nielisz

Nielisz

Publiczny

36

Stowarzyszenie Kwaterodawców Gminy Nielisz

Nielisz

Społeczny

37

Anna Głąb

Nielisz

Społeczny/Mieszkaniec

38

Adam Niemiec

Nielisz

Społeczny/Mieszkaniec

39

Gmina Sitno

Sitno

Publiczny

40

Andrzej Szatała

Sitno

Gospodarczy

41

Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Sitno i Okolic C.L.

Sitno

Społeczny

42

Anna Nogas

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

43

Piotr Harczuk

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

44

Dominika Witkowska

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

45

Magdalena Karska

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

46

Piotr Pyś

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

47

Marta Bergiel

Sitno

Społeczny/Mieszkaniec

48

Gmina Skierbieszów

Skierbieszów

Publiczny

49

Gminny Ośrodek Kultury w Skierbieszowie

Skierbieszów

Publiczny

50

Fundacja Świętego Kiliana w Skierbieszowie

Skierbieszów

Społeczny

51

Sławomir Kugiel

Skierbieszów

Społeczny/Mieszkaniec

52

Krzysztof Paszko

Skierbieszów

Społeczny/Mieszkaniec

53

Stanisław Jędrusina

Skierbieszów

Społeczny/Mieszkaniec

54

Gmina Sułów

Sułów

Publiczny

55

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Deszkowice Drugie „Więź pokoleń”

Sułów

Społeczny

56

FH HELENA Braszko Helena

Sułów

Gospodarczy

57

Mariusz Poźniak

Sułów

Gospodarczy

58

Katarzyna Poźniak

Sułów

Sułów

59

Małgorzata Chmielewska

Sułów

Sułów

60

Gmina Stary Zamość

Stary Zamość

Publiczny

61

Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu

Stary Zamość

Publiczny

62

ZPH GRANEX s.c. Krzysztof i Andrzej Goch

Stary Zamość

Gospodarczy

63

Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Zamościu

Stary Zamość

Publiczny

64

Stowarzyszenie Aktywnych Obywateli SAOB

Stary Zamość

Społeczny

65

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego

Zamość

Społeczny

 

 

dzielnicowy2

Dzielnicowy

bliżej

nas

mapa zagrozen

Mapa

Zagrożeń

Bezpieczeństwa

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi zamojskiej"

ASZW

„Akademia smaku

ziemi włodawskiej"

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi łukowskiej"

800px Flag of Europe.svg

EUROPA
Portal Unii Europejskiej

prow mini

PROW

minrolMinisterstwo Rolnictwa

i Rozwoju Wsi

KSOWKrajowa Sieć

Obszarów Wiejskich

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji

i Modernizacji Rolnictwa