LGD Ziemia Zamojska

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Utworzono: czwartek, 19, kwiecień 2018 21:15

W miejscowości Udrycze Koniec, położonej w Gminie Satry Zamość, jeden z mieszkańców pozyskał dofinansowanie na utworzenie działalności w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Firma zajmuje się produkcją skrzyń transportowych oraz obróbką drewna i materiałów drewnopodobnych. W ramach operacji zostały stworzone 2 miejsca pracy. Kwota dofinansowania wyniosła 80 000 zł.

20180110 123111   20180110 123520   20180110 123715

Utworzono: czwartek, 12, kwiecień 2018 20:12

Gmina Skierbieszów zrealizowała projekt pod nazwą „Budowa placu zabaw dla dzieci w miejscowości Sady, gmina Skierbieszów”. Celem operacji było utworzenie infrastruktury rekreacyjnej dla najmłodszych mieszkańców gminy Skierbieszów poprzez budowę placu zabaw. Plac zabaw składa się z lokomotywy z wagonem, karuzeli, piaskownicy, domku z werandą, sześciokąta wielofunkcyjnego, zestawu zabawowego, huśtawki metalowej oraz huśtawki metalowej bocianie gniazdo, Koszty kwalifikowane operacji poniesione przez gminę wyniosły 76 866,17 zł. Dofinansowanie gmina pozyskała w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

skierb1   skierb2

 

Utworzono: czwartek, 12, kwiecień 2018 20:09

Gmina Komarów – Osada zrealizowała projekt pod nazwą „Budowa infrastruktury rekreacyjnej w Gminie Komarów – Osada”. Koszty kwalifikowane poniesione przez Gminę Komarów – Osada wyniosły 77 352,71 zł. W ramach operacji w miejscowości Komarów – Osada powstała altana wraz z grilem, natomiast w Wolicy Brzozowej powstała siłownia zewnętrzna wyposażona w motyl, atlas, narciarz, rower, steper, twister, wahadło, biegacz. W ramach operacji powstała również siłownia zewnętrzna w Wolicy Śniatyckiej wyposażona w urządzenia takie jak: motyl, narciarz, rower, steper, wahadło oraz biegacz. Realizacja projektu pozwoliła na utworzenie miejsca, w którym mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzać wolny czas. Dofinansowanie gmina pozyskała w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

kom1   kom2   kom3

Utworzono: czwartek, 12, kwiecień 2018 19:55

Gmina Nielisz zrealizowała projekt pod nazwą „Budowa siłowni zewnętrznej w Gminie Nielisz”. Celem operacji była poprawa jakości życia mieszkańców na obszarach wiejskich, rozwój funkcji rekreacyjnych i sportowych oraz zaspokajanie potrzeb społecznych poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Gminie Nielisz. W ramach projektu zakupiono urządzenia takie jak: orbitrek, biegacz, twister, jeździec, koła tai – chi, stepper, poręcze, masażer, wioślarz, prasa nożna oraz wyciąg górny. Teren został uzupełniony również w ławki oraz stojak na rowery. Koszty kwalifikowane poniesione przez Gminę Nielisz wyniosły 65 235,24 zł. Dofinansowanie gmina pozyskała w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

nielisz1   nielisz2   nielisz 3   nielisz 4

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi zamojskiej"

ASZW

„Akademia smaku

ziemi włodawskiej"

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi łukowskiej"

800px Flag of Europe.svg

EUROPA
Portal Unii Europejskiej

prow mini

PROW

minrolMinisterstwo Rolnictwa

i Rozwoju Wsi

KSOWKrajowa Sieć

Obszarów Wiejskich

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji

i Modernizacji Rolnictwa