LGD Ziemia Zamojska

Zakończenie naborów wniosków o przyznanie pomocy

Utworzono: niedziela, 22 wrzesień 2019 07:47

Informujemy, że w ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy, który odbył się w dniach 6 września-19 wrzesnia 2019 r. wpłynęła następująca liczba wniosków:

- z zakresu: Podejmowanie działalności gospodarczej (nabór 4/2019) – 4 wnioski

- z zakresu: Wsparcie podmiotów tworzących nowe miejsce pracy (nabór nr 5/2019) – 10 wniosków, w tym 1 został wycofany

- z zakresu: Budowa, przebudowa lub wyposażenie obiektów, terenów i przestrzeni w celu odtworzenia lub nadania funkcji kulturalnych, społecznych i gospodarczych (nabór nr 6/2019) - 3 wnioski

Premiera „Zostań z LGD”

Utworzono: czwartek, 05 wrzesień 2019 19:58

„Zostań z LGD” to drugi z utworów promujący LGD Ziemia Zamojska. Celem tego projektu było promowanie naszego obszaru poprzez wykorzystanie lokalnego potencjału artystycznego. Wykonawcami tych dwóch utworów – „To moje miejsce” oraz „Zostań z LGD” są chóry, zespoły śpiewacze, wokaliści oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta działające przy Ośrodkach Kultury z terenu LGD Ziemia Zamojska. Podsumowując… Ludzi z pasją i talentem nie trzeba szukać gdzieś daleko. My takich mamy tu na miejscu. To dzięki nim powstały dwa piękne utwory promujące naszą Ziemię Zamojską. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania drugiego utworu „Zostań z LGD”.

 

 

To moje miejsce

Utworzono: środa, 28 sierpień 2019 19:34

Dobiegły końca prace związane z projektem muzycznym mającym na celu promocję obszaru LGD Ziemia Zamojska. Pomysł na to działanie zrodził się rok temu. W styczniu 2019 r. po raz pierwszy spotkali się przedstawiciele z dziewięciu gmin obszaru LGD i dalej prace ruszyły pełna parą. Tekst napisał Pan Piotr Piela, muzykę Pan Karol Chilewicz, a realizacją i montażem zajął się Pan Dominik Kordyś. Po zapoznaniu się z wersjami DEMO zaczęliśmy nagrania w studio, a następnie filmowanie w terenie.
Za bezinteresowną pomoc w realizacji utworów „To Moje Miejsce” oraz „Zostań z LGD”, dziękujemy: Gabrysi Koszel, Pauline Czerwnińskiej, Oliwii Adamczuk, Panu Wojciechowi Gardyga, pracownikom WOPR-u z Zamościa stacjonującym w Nieliszu, Panu Jerzemu Fedurkowi, Panu Marcinowi Boczkowskiemu, Panu Jarosławowi Ulanowskiemu, Panu Kamilowi Pietnowskiemu. Za udostępnienie zdjęć miast dziękujemy Pani Ewie Buczak, Pani Zofii Wróbel, Pani Natalii Łabęda. Również serdecznie dziękujemy Gminom oraz Ośrodkom Kultury z terenu LGD Ziemia Zamojska za udzielone wsparcie.
A szczególne podziękowania kierujemy do wykonawców utworów bez których nie powstałby dwa takie piękne, wyjątkowe utwory.
Za realizację nagrania piosenek i teledysków odpowiadało Studio G-Sound działające przy gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu. Podczas nagrań kamera studia odwiedziła 9 gmin z obszaru LGD, edytowaliśmy ponad 100GB danych (zdjęć, filmów i dźwięku). Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania pierwszego z utworów „To moje miejsce”

 

 

 

dzielnicowy2

Dzielnicowy

bliżej

nas

mapa zagrozen

Mapa

Zagrożeń

Bezpieczeństwa

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi zamojskiej"

ASZW

„Akademia smaku

ziemi włodawskiej"

ASZZ

„Akademia smaku

ziemi łukowskiej"

800px Flag of Europe.svg

EUROPA
Portal Unii Europejskiej

prow mini

PROW

minrolMinisterstwo Rolnictwa

i Rozwoju Wsi

KSOWKrajowa Sieć

Obszarów Wiejskich

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji

i Modernizacji Rolnictwa